Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kanlı katilin ipini flashbellek çeker

Gaziantep canavarının öldürdüğü Tuğba Taş, ölmeden önce kocasının eski karısı ile yaşadığı ilişki videoları ile bilgilerin bulunduğu flash belleği annesine verdiği ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 20.3.2016
Kanlı katilin ipini flashbellek çeker

Gaziantep'te eşi Tuğba Taş'ın da aralarında bulunduğu 9 kişiyi öldürdükten sonra kayıplara karışan cani ruhlu katil zanlısı Yusuf Taş'tan 43 gündür haber alınamıyor. Azılı katili yakalamak için kurulan özel ekipler, Gaziantep, Adana ve Mersin illeri başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kocası tarafından öldürüleceğini anladığı öne sürülen Tuğba Taş'ın, "Bana bir şey olursa bu flash bellek size yardımcı olur. Yusuf'un yaptığı her şey bunun içerisinde" diyerek ailesine teslim ettiği 'flash bellek' adli makamlara gönderildi.

2 SAAT ARA İLE KATLİAM
5 Şubat günü boşanma meselesi ve mal paylaşımı yüzünden eşi Tuğba Taş ile birlikte amca oğlu Turan Taş, eşinin teyzesi Şenel Çakmak ve oğlu Ahmet Can Çakmak'ı öldürdükten 2 saat sonra kan davalı olduğu akrabalarının evine giderek burada da amcası Mustafa, yengesi Gülay ile kuzenleri Türkan, Furkan ve Gül Taş'ı öldürdükten sonra kaçan kanlı katil Yusuf Taş'ın izine bugüne kadar rastlanmadı. Gaziantep Emniyeti'nce oluşturulan özel ekipler ülkenin yer yerinde arama yapıyor.

"KOCAM ÖLDÜRECEK"
Kızının öldürülmeden bir gün önce kendisine bir flash bellek verdiğini söyleyen anne Kudret Taş, "Tuğba ölmeden bir gün önce yanıma geldi. 'Anne kocam beni öldürecekmiş. Bana bir şey olursa bu flash belleği polise ver. Şaşırmıştım. 'Kızım sana ne olabilir ki, kocan neden seni öldürsün' dedim. Bir şey söylemedi. Sadece 'Bana bir şey olursa bunu polise teslim edin. Bunda Yusuf'un yaptığı her şey bunun içinde' demişti. Ben de katliamdan sonra bu olayı hatırladım ve flash belleği adli makamlara teslim ettim. İnşallah o kanlı katilin yakalanmasına yardımcı olurum" diye konuştu.

FLASH'TA CİNSEL İÇERİKLİ
Kızına şiddet uygulayan damadı Yusuf Taş'ın, 2 çocuğunun annesi eski eşiyle ilişki yaşadığı sırada gizlice kameraya aldığı cinsel içerikli videoları ve fotoğrafları izlettirdiğini söyleyen gözü yaşlı anne Kudret Taş, "Kızım kocasının kendisine yaptığı bu iğrençlikleri önceleri bana söylememişti. Fakat evliliği dayanılmaz hale gelince bunları bana anlattı. Ben de 'Hemen çık gel kızım. O sapık ruhlu adamın yanında bir dakika olsun durma' dedim" şeklinde konuştu. Bu arada katliamdan kurtulan 3 yaşındaki Belinay Çakmak'ın 3 kardeşiyle birlikte babasının yanında yaşadığı bildirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanlı katilin ipini flashbellek çeker
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN