Esra ve Cem'in büyük mutluluğu

Özkan ve Kol ailelerinin dünür olduğu gecede Esra ve Cem mutluluğa yol aldı. Divan Adana'daki düğün görülmeye değer anlara sahne oldu

Giriş Tarihi: 24.3.2016
Esra ve Cem'in büyük mutluluğu

Adana'da Nafia ve (merhum) Seyhan Özkan çiftinin Çukurova Belediyesi Kültür ve Sanat Sosyal İşler Müdürlüğü'nde çalışan kızları Esra Özkan (Kol), hayatını Fatma-Ali Kol ailesinin Ankara'da özel bir şirkette Bölge Müdürü olarak görevli oğulları Cem Kol ile birleştirdi. Divan Adana Otel'de yapılan düğün muhteşem görüntülere sahne oldu. Uzun süren bir birlikteliğin ardından evlilik kararı alan Esra ve Cem'in mutluluğu görülmeye değerdi. Kendileri için hazırlanan salona alkışlar eşliğinde giriş yapan çift soluğu nikâhta aldı. Eylem Özgen Karaboğa, Aycan Deniz Gök şahitliğinde ömür boyu birlikte mutlu günlere 'evet' cevabı veren çift hayallerine kavuştu.

BALAYI SLOVENYA'DA
Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde açılış danslarını alkışlar eşliğinde yapan Esra ve Cem Kol davetlerine katılan konuklara tek tek teşekkür etti. İlerleyen saatlere kadar tüm heyecanıyla devam eden tören başladığı gibi güzel görüntülerle son buldu. Özkan ve Kol aileleri dünür olmanın verdiği mutlulukla konuklarını uğurlarken çift balayı için Slovenya'yı geçti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra ve Cem'in büyük mutluluğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN