Büyükşehirden emniyete araç jesti

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Büyükşehirden emniyete araç jesti
'te istenilen hedefe ulaşabilmek için en önemli konu başlığının güvenlik olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Bu doğrultuda İl Emniyet Müdürlüğü'ne araç yardımında bulunduk. Şehrin güvenliğini devam ettirmek için de emniyetimiz büyük bir gayretle çalışıyor. Bize düşen ise valimiz başta olmak üzere emniyetimiz, odalarımız, STK'larımız ile birlikte onlarla dayanışma içinde olmamız gerekir" dedi.

ARAÇLARIN SAYISI ARTTI
Büyükşehir Belediyesi tarafından hibe edilen araçların 20 tanesinin devriyede diğerlerinin emniyetin hizmetlerinde kullanılacağını söyleyen Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, "Büyükşehir Belediyemiz 32 araç aldı. Daha önce Şehitkamil Belediyemiz 10 araç almıştı, Şahinbey Belediyemiz de 10 araç alacak. Odamız, Sanayi Odamız, Ticaret Borsamız ve Organize Sanayi Bölgemiz de 20 tane zırhlı araç aldılar. Emniyet birimlerimiz bu desteklerle daha da güçlendi" diye konuştu.

ANAHTARLAR TESLİM EDİLDİ
Gaziantep'e bir yıl içinde 5 tane daha polis merkezi yapılacağını açıklayan Vali Ali Yerlikaya, "UKOME kararları ile de şehrin birçok noktasına denetleme sistemi kuruldu. Sürücülerin daha dikkatli olması gerek" dedi. Hiç kimsenin trafik cezası almasını arzu etmediklerini belirten Vali Yerlikaya, Gaziantep'in en çok göç alan illerin başında geldiğini, bu nedenle güvenlik açısından önem arz ettiğini vurguladı. Vali Yerlikaya ile Başkan Şahin araçların anahtarlarını yetkililere teslim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehirden emniyete araç jesti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN