Minik yardımseverleri başkan yalnız bırakmadı

Giriş Tarihi: 6.4.2016
Minik yardımseverleri başkan yalnız bırakmadı
İskenderun'da İnönü Ortau öğrencileri tarafından, Bayırbucak Türkmenlerine gıda yardımı yapıldı. Bu anlamlı yardım için düzenlenen törende Belediye Başkanı Seyfi Dingil minik yürekli yardımseverleri yalnız bırakmadı. Okul bahçesinde düzenlenen törene Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, İlçe Milli Eğitim Müdürü , İHH Şube Başkanı Ahmet Yetim ve davetliler katıldı.

EL BİRLİĞİYLE HAREKET
İHH İnsani Yardım Derneği İskenderun Şube Başkanı Ahmet Yetim, yapılan yardımın kardeşlik duygusundan geldiğini söyledi. İnönü Ortaokulu Müdürü Savaş Tikel ise yardıma muhtaç insanlara yardım etmenin toplumun görevlerinden olduğunu belirterek böyle durumlarda el birliğiyle hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

"GURUR DUYUYORUM"
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, öğrencilerin anlamlı bir yardıma yüreklerini ortaya koydukları için duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: Sizlerle gurur duyuyorum. İlçe adına önemli bir yardım kampanyasına destekte bulundunuz. Bayırbucak'ta büyük sıkıntılar yaşanıyor. Sizlerin bu davranışı toplumda bilinç oluşturur ve yardımların devamı gelir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik yardımseverleri başkan yalnız bırakmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN