Yılın hekimlerine başarı belgesi verildi

Giriş Tarihi: 10.4.2016
Yılın hekimlerine başarı belgesi verildi
'de, Bakanlığı tarafından belirlenen 3 hekime 'Yılın Doktoru', 10 hekime de göstermiş oldukları başarı nedeniyle teşekkür belgesi verildi. Valilik Rahime Hatun Toplantı Salonunda düzenlenen programa Vali Kerem Al, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Cingöz, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hayri Sarı, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Op. Dr. Fazlı Aslan iye başarılı hekimler katıldı.

MESAİ GÖZETMİYORLAR
Tıbbi ve mesleki alanda yapmış oldukları başarılı çalışmalar nedeniyle "Yılın Doktorları" seçilen Dr. Muhammet Şahin, Dr. Murat Duymuş ve Op. Dr. Ahmet Çakallıoğlu'na belgelerini veren Vali Kerem Al, "İnsan sağlığına mesai mefhumu göstermeden hizmet ederek kutsal bir görevi yerine getiren hekimlerimizi kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

TEŞEKKÜR BELGESİ
Osmaniye'de bir yıl içerisinde sağlık hizmetlerinin sunumunda üstün gayretler gösteren ve bakanlık tarafından örnek teşkil eden hekim seçilen Dr. Merve ci, Dr. Ferhat Küçük, Dr. Mahmut Mazı, Dr. Zeynel Abidin Doğan, Dr. Eftal Bilge Demir, Dr. Yasemin Avcı, Dr. Nesrin Aksak, Dr. Sibel Acembekiroğlu, Dr. Bülent Kaya ve Dr. Mustafa Kayalı'ya da teşekkür belgesi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılın hekimlerine başarı belgesi verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN