Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konukoğlu başarı hikayesini anlattı

Giriş Tarihi: 12.4.2016
Konukoğlu başarı hikayesini anlattı

Abdulkadir Konukoğlu Nizip Odası’nda düzenlenen ve büyük ilgi gören konferansta başarı hikayesini anlattı

NİZİP Odası tarafından geleneksel olarak düzenlenen "Başarı Hikayesi ve Tecrübe Aktarımı" söyleşilerinin bu ay ki konuğu Türkiye ve dünyanın yakından tanıdığı Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu oldu. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği söyleşinin konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt "Oda olarak ülkemiz ekonomisinin gelmesi ve kalkınması noktasında girişimcilik potansiyelinin artması gerektiğinin farkındayız" dedi.

AZİMLİ ÇALIŞMA
Nizip Ticaret Odası'nın eğitim programları kapsamında girişimciliğin teşvik edilmesi için başarılı kişilerin tecrübelerini paylaşıldığı toplantılar düzenlediklerini vurgulayan Özyurt şöyle dedi: Toplantımıza konuşmacı olarak teşrif eden değerli büyüğümüz, hayırsever ağabeyimiz Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'na Gaziantep ve ülkemiz adına göstermiş olduğu azimli çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı şükranlarımızı sunarız" Yarım asırlık iş hayatındaki birikimini aktaran Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, "Ben babamın fabrikasında 6 ay yerleri süpürdüm" dedi. "Paylaşmak mutluluktur" anlayışı ile hareket eden ve "Rüzgâr durmuşsa küreklere asılın" sözüyle çalışma azmi ve mücadeleci yönünü ortaya koyan Konukoğlu, iş hayatında çalışmanın ve dürüstlüğün önemine vurgu yaptı. Konukoğlu, "Başarının yolu çok çalışmaktan geçer. İş yaşamında çok çalışacaksınız ve merdivenleri yavaş yavaş çıkacaksınız. Ben babamın fabrikasında ay yerleri süpürdüm" dedi.

HEDİYE VE NİZİP FORMASI
Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları ve Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt tarafından Abdulkadir Konukoğlu 'na günün ansına hediye, Nizip Spor Kulübü Başkanı Mehmet Karaçalı tarafından 27 numaralı Nizip Spor Forması takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konukoğlu başarı hikayesini anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN