Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esra , küçük için geldi

OBA Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini yerine getirmeye devam ediyor

Giriş Tarihi: 14.4.2016
Esra Erol, küçük Gamze için geldi
OBA Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini yerine getirerek, onlara umut ve hayata tutunma gücü sağlıyor. Bu sosyal sorumluluk projesine Esra da büyük destek verdi. OBA Makarna'nın ünlü yüzü Esra Erol, nöroblastom hastası 'nin dileğinin hayat bulması için 'e geldi.

ÖZEL BİR GÜN
Esra Erol ile birlikte sürpriz doğum gününü yaşayan küçük Gamze'ye hayal ettiği bilgisayar yanında onlarca oyuncak hediye edildi. Gamze sevdiği kahramanlar ve renklerle donatılmış salonda, sevdiği şarkılar eşliğinde ünlü sunucu Esra Erol ile birlikte doyasıya eğlendi. Çok özel bir gün yaşayan Gamze, "Allah sizden razı olsun" dedi.
Büyük mutluluk
Projenin kendisi için büyük anlam ifade ettiğini belirten Esra Erol "Bugün hayatımın en güzel ve en anlamlı günlerinden birisi. Burada küçük bir çocuk olan ve önemli bir hastalıkla mücadele eden Gamze'nin hayalindeki bir anı yaşamasını sağladık. Çocuklarımızı hayata bağlamak, onlara yaşama sevinci aşılamak zorundayız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra Erol, küçük Gamze için geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN