için yürüdüler

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Arıkan, ‘lı beslen, hareket et, mutlu yaşa’ sloganıyla gerçekleştirilen yürüyüşe ilgi gösterilmesine sevindi

Giriş Tarihi: 17.4.2016
Sağlık için yürüdüler
Bakanlığı ile Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" dün Adana'da gerçekleşti. Sabancı Merkez Cami önünde başlayan yürüyüşe Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Arıkan, başhekimler, doktorlar, sağlık çalışanları ve aileleri katıldı.

20 DAKİKA SÜRDÜ
Etkinliğin çok büyük ilgi gördüğünü belirten Genel Sekreter Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, "Sağlık Bakanlığımızın genel sekreterliğimiz ile birlikte yürüttüğü 'Sağlıklı Yaşam Kültürü' vizyonu çevresinde gerçekleştirdiğimiz yürüyüşümüz 20 dakika sürdü. Buradaki amacımız halkımıza farkındalık yaratmak, sağlıklı yaşam kültürünü tüm kitlelere aşılamak" dedi. Ellerinde spor ve sağlığın önemini anlatan pankartlarla yürüyüşe katılan sağlık çalışanları Merkez Parkı tempolu bir şekilde geçerek Galeria İş Merkezi'nde yürüyüşü sonlandırdı. Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, yürüyüş sonunda tüm sağlık emekçilerine teşekkür ederek, "Bundan sonra bu etkinliğimizi yılda değil her ay düzenli olarak yapacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık için yürüdüler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN