Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uygulamalı ilk ve tek fuarı açılıyor

Giriş Tarihi: 20.4.2016
Uygulamalı ilk ve tek tarım fuarı açılıyor
ELKA Fuarcılık tarafından düzenlenen 'nin ilk ve tek uygulamalı fuarı olma özelliği taşıyan 2. Çukurova Tarım Fuarı, 20-24 Nisan tarihlerinde Çukobirlik Fuar Alanı'nda ziyaretçilere kapılarını açacak. Çiftçilerin alacağı ürünleri test etme şansı yakalaması nedeniyle 'nin ilk uygulamalı fuarı olma özelliği taşıyan 2. Çukurova Tarım Fuarı'nın tanıtımı yapıldı. Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, dünyanın en büyük üç entegre tesisinden biri olan Çukobirlik Entegre Tesisleri'ni ekonomiye tekrar kazandırmanın verdiği mutluluğu dile getirdi. Fuarcılık çalışmaları hakkında bilgi veren Yamaç, geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen fuara 13 ülkeden 215 katılımcı ve 22 bin 500 profesyonel ziyaretçinin katıldığını hatırlattı.

18 ÜLKEDEN KATILIM
Türkiye'nin ilk ve tek kapalı sergi ve uygulamalı tarım fuarı olan buluşmada traktörler, sera sistemleri, tohum, gübre, ilaç, fide, fidan, sulama sistemleri, iş makineleri ve tarımın her alanından katılımcı firmalar yer alıyor.

TÜRKİYE'DE İLK
Türkiye'nin ilk ve tek uygulamalı tarım fuarı olma özelliği taşıyan 2. Çukurova Tarım Fuarı, 20-24 Nisan tarihlerinde Çukobirlik Fuar Alanı'nda kapılarını açacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uygulamalı ilk ve tek tarım fuarı açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN