DABB başkanlığında Çetin güven tazeledi

DOĞU Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) başkanlık seçimine tek aday olarak giren Soner Çetin, oylamaya katılan 32 meclis üyesinin oyunu alarak, oybirliği ile ikinci kez Birlik Başkanı seçildi

Giriş Tarihi: 22.4.2016
DABB başkanlığında Çetin güven tazeledi
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) Başkanlığı'na yeniden seçildi. Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği Meclis Salonu'nda yapılan seçime, üye belediyelerin başkanları ve meclis üyeleri katıldı. Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği'nin çalışmaları hakkında bilgi veren DABB Başkanı Soner Çetin, meclis üyeleri için eğitim seminerleri, yurtiçi ve yurtdışı geziler düzenlendiğini anlattı. Eğitim seminerlerine yoğun katılım nedeniyle teşekkür eden Başkan Çetin, "Birlik olarak, 'nin ilk Avrupa Birliği hibe projesini kazandırdık. Bir milyon lira civarındaki hibe projemizi hayata geçirerek, ülkenin en büyük sorunu olan işsizliğe bir nebze de olsa katkıda bulunacağız. Birliğimiz, buna benzer proje çalışmalarını sürdürüyor. Sizlerden gelen talepler ve birliğimizin bütçesi doğrultusunda, yeni seminer ve geziler düzenleyeceğiz" dedi.

YÖNETİM BELİRLENDİ
32 üyenin oy kullandığı seçimlerde, tüm oylamalarda sonuçlar oybirliği ile alındı. Başkanlığa Soner Çetin, Meclis 1. Başkanvekilliğine M. Fazıl Türk, Meclis 2. Başkanvekilliğine Neşet Tarhan, Meclis Katip üyeliklerine Şenol Çavuş ve Ülfiye , Plan Bütçe Komisyonu üyeliklerine Kadir Karakuş, Mümtaz Uysal, Ülfiye Özcan, Şenol Çavuş, Saim İnce, Encümen üyeliklerine, Soner Çetin, Yüksel Mutlu, Şenol Çavuş, Ümran Temur, Gülten Baydemir, Cuma Özbek, Ülfiye Özcan seçildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DABB başkanlığında Çetin güven tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN