Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ilçeleriyle topyekun kalkınacak

Giriş Tarihi: 24.4.2016
Osmaniye ilçeleriyle topyekun kalkınacak

AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, topyekun kalkınmaya odaklı projelerin artık meyve vermeye başladığını, vatandaşın ve sanayicinin yüzünün güldüğünü söyledi

AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, kentin gelişimini sürdürmesi için temaslarını sürdürüyor. Osmaniye ve 'da kurum müdürleriyle bir araya gelen Durmuşoğlu, yapılacak yatırımlar konusunda Osmaniye'nin önünün açılması için 'da da çalmadık kapı bırakmıyor. Durmuşoğlu, "Osmaniye'miz tüm ilçeleriyle birlikte gelişmeye devam ediyor; topyekun kalkınmaya odaklı projelerimiz meyvelerini vererek, vatandaşlarımızın ve sanayicilerimizin yüzünü güldürüyor" dedi.

BAL ORMANLARI
Osmaniye'nin, orman zenginlikleri ve diğer illere örnek olan bal ormanlarıyla hem bölge hem de ülke için stratejik noktalardan biri olduğunu kaydeden Durmuşoğlu, "Bu alandaki etkinliğimizi daha da artırarak, bölge halkımıza katma değer kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Adana Orman Bölge Müdürlüğü ziyaretimizde, Orman Bölge Müdürü İsmet Erol'la bu konuda verimli bir görüşme gerçekleştirdik" diye konuştu.

400 YATAKLI HASTANE
Durmuşoğlu, "Daha önce 200 yataklı olarak yatırım programına alınan Osmaniye Devlet Hastanesi projesinin kapasitesinin arttırılması ile ilgili yaptığımız görüşmelerden olumlu sonuç aldık. Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, bahsi geçen yatırımımızın 400 Yataklı Devlet Hastanesi olarak güncellenmesi konusunda uygun görüş verdi. Devlet hastanesinin, Osmaniye'ye Tıp Fakültesi kazandırma isteğimizin de önünü açacağını düşünüyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmaniye ilçeleriyle topyekun kalkınacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN