Yusuf İslam’dan Suriyelilere ziyaret

Giriş Tarihi: 27.4.2016
Yusuf İslam’dan Suriyelilere ziyaret

Dünyaca ünlü sanatçı Yusuf İslam ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kızı Sefure Davutoğlu, ’te Suriyeliler için açılan eğitim merkezini ziyaret etti

Dünyaca ünlü sanatçı Yusuf İslam ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızı Sefure Davutoğlu, Şahinbey Belediyesi bünyesindeki sosyal tesislerde eğitim gören yetim Suriyeli çocukları ve göç mağduru Suriyelileri ziyaret etti. Suriyelilere mini bir veren Yusuf İslam'a Şahinbey Belediye Başkanı eşlik etti.

BİRLİKTE SÖYLEDİLER
Yusuf İslam ve Sefure Davutoğlu, savaş mağduru binlerce Suriyeli'ye kucak açarak sosyal ve kültürel yaşama entegre olmalarına yardımcı olmak için Şahinbey Belediyesi tarafından kurulan Güneykent Sosyal Tesisi'ni ziyaret etti. Dünyaca ünlü şarkıcı, hayranlıkla gezdiği Güneykent Gençlik Merkezi'nde eğitim gören Suriyeli gençlerle beraber Peace Train, Barış Treni isimli parçasını da söyledi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun ev sahipliğini yaptığı gezide sanatçı Yusuf İslam ve Sefure Davutoğlu, Suriyeli yetim çocuklarla da yakından ilgilendi. Öğrencilerle tek tek ilgilenen ünlü sanatçı Yusuf İslam ve Sefure Davutoğlu, sunmuş olduğu hizmetlerden ötürü Başkan Tahmazoğlu'na teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yusuf İslam’dan Suriyelilere ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN