Musluklardan su yerine çamur akıyor

Giriş Tarihi: 28.4.2016
Musluklardan su yerine çamur akıyor
PKK'lı teröristlere çukur açmak, barikat kurmak için her türlü lojistik desteği sağlayan HDP'li belediyeler, bir sağlık skandalına daha imza attı. 'ın Beytüşşebap ilçesinde evlerin musluklarından su yerine çamur akıyor. Musluklardan akan çamurlu su, hastalıkları da beraberinde getiriyor. Bu nedenle, aralarında çocukların da bulunduğu birçok kişi hastanede tedavi görüyor.

RAPOR ÜRKÜTÜCÜ
Kaymakamlığın onca çağrısına rağmen HDP'li Beytüşşebap Belediyesi uyarıları dikkate almadı. Bunun üzerine Kaymakamlık Valiliğe yazı gönderdi. İçme suyunun analiz raporunda ise musluktan akan suyun bır içmeyi, temizlik ihtiyacında bile kullanılamayacağı sonucu yer aldı. A Haber Yurt Haberler Müdür Kerim Ulak, musluklarından çamur akan bölge halkının yaşadığı sıkıntıları gündeme getirdi.

ÇOCUKLAR HASTANEDE
zehirlenen ve aralarında çocukların da bulunduğu birçok kişinin hastanede tedavi gördüğü öğrenildi. HDP'li belediyenin vurdumduymazlığının halka ekonomik olarak da zarar verdiği ortaya çıktı. Vatandaşlar, belediyenin karşılamadığı su ihtiyacını nedeniyle marketlere akın ediyor, evlerine şişelerle su taşıyor. Bölge halkı belediyeye sert tepki gösterirken bir an önce evlerinde çamur yerine su akmasını istiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Musluklardan su yerine çamur akıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN