Her mahalleye bir semt kreşi

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in ‘Her Semte Bir Kreş’ projesinin bir yenisi daha hayata geçti. Beyazevler Mahallesi’nde açılan kreş hizmete girdi

Giriş Tarihi: 2.5.2016
Her mahalleye bir semt kreşi
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Her Semte Bir Kreş" projesi kapsamında, Beyazevler Mahallesi'ndeki semt kreşi açılışını gerçekleştirdi. Beyazevler Mahallesi Gülen Yüzler Semt Kreşi'nin açılışında konuşan Başkan Soner Çetin, "Açılışını gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonraki açacağımız kreşlerimizde de, laik çocuklar yetiştireceğiz" dedi.

"İLELEBET YAŞATILACAK"
Belediye Başkanı Soner Çetin, 'nin en önemli ilkelerinden biri olan laikliğin ilelebet yaşatılacağını belirterek, "Hiç merak etmeyin, laiktir ve laik olarak kalmaya devam edecektir. Cumhuriyeti'nin kuruluşunun temel felsefesinde, laiklik en önemli ilkelerden biridir. Bundan vazgeçmek, bunu anayasadan kaldırmak mümkün değildir" diye konuştu.

"LAİK ÇOCUKLAR"
Semt kreşlerinde eğitilecek çocukların Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laik çocuklar olarak yetiştirileceğini vurgulayan Başkan Çetin şöyle dedi: "Bizler Cumhuriyet'in temel değerlerine sahip çıkan, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmek zorundayız. Güvenilir ellere çocuklarımızı emanet etmek zorundayız. Kreşler bir yönüyle bu tartışmalara en iyi cevaptır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her mahalleye bir semt kreşi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN