Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ercan ATALAY: Vefa

Giriş Tarihi: 4.5.2016
Pazar günü 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda mahşeri kalabalık vardı. Bütün stat dolmuş, stadyum dışında içeriye girmeye çalışan birçok taraftar vardı. Protokol tribününe girdiğimde daha önce onlarca maç izlediğim bu tribünde hiç görmediğim iş ve siyaset adamları boyunlarında turuncubeyaz atkılarla 'un şampiyonluk şölenine katılmışlardı. Bu tablo özlenen çok güzel bir tabloydu. Ancak daha önce neredeydiniz?
Bütün toplum bilimciler, endüstrisinin varlığını artık kabul etmektedir. Adı üstünde endüstri, her yönü ile bulunduğu yöre ve şehrin her kesimine büyük bir gelişim ve büyüme fırsatı sağlamıştır.
Nasıl mı dersiniz?
Sokaktaki simitçiden her statüdeki oteline, taksi şoföründen restoranına ve en önemlisi de futbol seyircimizin bakış açısına farklı bir boyut ve kazanç sağlar. Bu demektir ki tavandan tabana kadar bütün kesime önemli bir kazançtır. Ülkemizin şiddetle ihtiyacı olduğu birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu bu şampiyonlukla tavan yapmıştır. İnşallah Süper Lig'de aynı tablo devam edecektir.
Fakat en önemli konu bundan sonra Süper Lig'de kalıcı olmak. 'u çok seven, işyerlerini Adanaspor bayrağıyla donatan ve tribünleri dolduran saygın Adanalı işadamlarının takımımıza sahip çıkmasıdır.
Adanaspor'un alt yapısından A takımına kadar yeni tesisler kazandırılması, Adana'mızın en iyi şekilde temsil edilmesi yapılacak katkılarla mümkün olacaktır.
Adanaspor'un Süper Lig'e yükselmesi demek tüm şehrin her yönden yükselmesi anlamına gelmektedir.
Bu düşüncelerle Adanaspor'umuzu tekrar kutluyor, Süper Lig'de aynı başarıların devamını diliyoruz.

Adanaspor'u çok seven, işyerlerini Adanaspor bayrağıyla donatan ve tribünleri dolduran saygın Adanalı işadamlarının takımımıza sahip çıkmasıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ercan ATALAY: Vefa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN