Elvan’dan li çiftçiye yeni müjde

Başbakan Yardımcısı ve Milletvekili , sulama birliklerine 3 yıl geri ödemesiz, 25 yıl vadeli ve faizsiz bir model sunulacağını ladı

Giriş Tarihi: 6.5.2016
Elvan’dan Mersinli çiftçiye yeni müjde
Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Milletvekili , ile Silifke'nin baraj ve gölet konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağının garantisini verdi. Başbakan Yardımcısı Elvan, "Sulama birlikleri ve kooperatiflerinin yaşadıkları sorunları biliyoruz. Birlik ve kooperatiflerle 17 Mayıs'ta bir toplantı yapacağız. Birliklere 3 yıl geri ödemesiz 25 yıl vadeli ve faizsiz bir model sunulacak" dedi.

HEDEF SİLİFKE BELEDİYESİ
AK Parti Grup toplantısına katılan Silifke ilçe teşkilatını TBMM'de ağırlayan Elvan, "Silifke'de yüzde 25'ler civarında bir oyumuz var. Bunu yüzde 40'lar seviyesine çıkarmamız lazım. Bizim bu potansiyelimiz var. Yeter ki eksiklikleri bulup, yapılacaklar ne ise bunları yapalım. Hedefimiz 2019'da Silifke'de belediyeyi almak ve AK Parti olarak ara birinci olmaktır" şeklinde konuştu.

YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİYİZ
Teşkilat üyelerine Mersin ve Silifke'de yapılan yatırımlara ilişkin bilgiler veren Elvan, "Önemli yatırımlarımız başladı. İlgili müsteşarlar ve genel müdürlerden sürekli bilgi alıyorum. Aşılamayan sorunlar varsa onları da bakanlarımızla konuşuyoruz. Sizler de bunların takipçisi olacaksınız. Zaten biz kendi içimizde dayanışmayı, birlikteliği gösterdiğimiz zaman tüm kapılar açılıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elvan’dan Mersinli çiftçiye yeni müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN