İki üniversiteden işbirliği protokolü

Girne Üniversitesi ile Fırat Üniversitesi arasında eğitim, , kültür ve sanat dallarında ortak projeler üretilmesi amacıyla akademik işbirliği protokolü imzalandı

Giriş Tarihi: 6.5.2016
İki üniversiteden işbirliği protokolü
Girne Üniversitesi ile Fırat Üniversitesi arasında akademik eğitim işbirliği protokolü yapıldı. Protokolle eğitim, , kültür ve sanat dallarında ortak projeler yürütmek, bilimsel araştırmalar ve yayınlar yapmak, öğretim üyesi ve öğrenci değişimi, ortak bilimsel ve teknik geziler, sportif faaliyetler ve bilimsel toplantılar düzenlemek ve her iki üniversiteyi uygun şekilde tanıtıcı faaliyetler yapılacak.

KATKI SAĞLAYACAK
Protokolü Girne Üniversitesi adına Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu ve Fırat Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirağ imzaladı. Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, "Fırat Üniversitesi ile akademik işbirliğine imza atmış olmaktan son derece mutluyuz. İki üniversiteye de katkı sağlayacak bir işbirliğine adım attık. İki üniversitenin birbirine katacağı çok şey olduğuna inanıyorum; birlikte ise bilime, eğitime ve üniversitelerin bilinirliğine yönelik çok büyük adımlar atacağımızı biliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki üniversiteden işbirliği protokolü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN