Ercan ATALAY: Demirspor coşkusu

Giriş Tarihi: 10.5.2016
Artık bu haftadan sonra daha umutlu ve daha mutluyuz. Neden mi?
İstanbul ve Ankara illerimizden sonra belki de uzun yılların ardından şehrimiz iki Süper Lig takımını beraber kucaklayacak. Bu büyük avantajın şehrimize ve insanımıza neler kazandıracağını da saymakla bitiremeyiz.
Yılmaz Vural hocamızın takımın başına getirilmesinin, oyuncular ve takım üzerinde farklı bir yarattığını itiraf etmemiz gerekir. Bu hafta oynanan maçta ise bu hava saha içinde ve dışında coşkulu bir şekilde ortaya çıktı. Yılmaz Hoca'nın tecrübesini ülkemizde kimse tartışamaz.
Bu saatten sonra da 'u Süper Lig'e çıkaracağına canı gönülden inanıyoruz.
Maçtan önce bu kadar kaliteli oyuncular arasında kadro kurmakta zorlandığını belirtmesi ve maçtan sonra ise takımın bu duruma düşmesinin düşündürücü olduğunu açıklaması, oyuncular ve takım üzerinde bir özgüven patlaması yaratmaya çalışması olumlu sonuçlar veriyor. Bu motivasyon yönteminin ADS'ye başarıyı getireceğini ve 'da Süper Lig'de iki takımı izleyeceğimiz kanaatindeyim.
Adana Demirspor takımımızın da Süper Lig'de mücadele etmesini canı gönülden diliyor ve Yılmaz Hoca yönetiminde bütün takıma ve yöneticilere başarılar diliyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ercan ATALAY: Demirspor coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN