Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sırrıberk ARSLAN: İtin duası kabul olsa

Giriş Tarihi: 13.5.2016
FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen hakkında savcılar, 'resmi belgede sahtecilik', 'suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama', 'nitelikli dolandırıcılık', 'iftira', 'zimmet', 'kişiler arasındaki konuşmaların dinlenmesi ve kaydedilmesi', 'özel hayatın gizliliğini ihlal' ile 'kişisel verileri hukuka aykırı olarak kaydetmek' suçlarından 'den iadesine ilişkin, hazırladıkları belgeye son noktayı koymaya hazırlanırken, Kahramanmaraş'taki örgütün bana göre en önemli üyelerinden biri şimdi kendinin FETÖ örgütüyle olan bağlantısı ve gönül bağı ortaya çıkıp bu köşeden yazıldıkça adeta mart kedisi gibi bağırmaya başladı.
Kifayetsiz, karaktersiz, bukalemun ve omurgasız kişiliğe sahip, boş hayaller kurup kendince hesaplar yapan kişilerin önemsenmemesi için söylenmiş olan "Köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı" sözüne biz insanoğlu yaşamımızın en az bir noktasında mutlaka şahit olmuşuzdur.
Koltuk sahibi olduğu süre boyunca FETÖ'cülere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen, makam mevki elinden gittiği andan itibaren o makamla kazandığı haysiyet ve şerefini kaybedip, kuyruğunu içine büküp tek başına kalanlar, şimdi kuyumcu köşelerinde kemik yalarken FETÖ sempatizanlığını deşifre edenlere beyinleri ile beddua ediyorlar.
Tıpkı bence üyesi olduğu çetenin başı Fetullah Gülen'in, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve ailesine yaptığı beddua gibi. Çünkü bizim beyinsizin aklı, yüreği, sevdası FETÖ.
Kuş beyni idrak etmiyor ki 'Köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağar'.
Bak omurgasız, ne senin ne de senin etrafında kalan üç beş çapulcunun 'Bu rüzgâr bir gün tersine döner' arzusu ülkede gerçek olmaz.
Bu artık bir hükümet değil devletin mücadelesidir.
Sen şimdi kuyumcu köşelerinde kuyruk kıvırıp kemik yalamayı bırak ve 17/25 Aralık'tan önce olduğu kadar, sonrasında FETÖ örgütüne olan desteklerinden, faaliyetlerinden dolayı girmeni çok arzuladığım zindanlarda geçireceğin günlerde neler yapacağını düşün.
Senin de içinde olduklarının Aksu Dinlenme Tesisleri'nde hayatınızın bundan sonraki birçok yılını geçireceğiniz misafirliğinize çok ama çok az zaman kaldı.
Yerin kulağı vardır derler ya. Senin FETÖ'cü olduğunu ve FETÖ'cülük faaliyetlerini 17/25'ten sonra da bırakmadığını, benim gibi yerde kulağı olanlar kadar raflardaki dosyalardan ve benim fotoğraf arşivimdekiler kadar vatansever güvenlik güçlerimiz ve savcılarımız da biliyor.
İstersen hemen mahkemeye ver. Mahkeme önünde senin FETÖ'cülüğünü ispatlayayım.
Pensilvanya'dan beri gelmediğin günleri, oralara aktardığın yardımları… Ne dersin?
Bu vatanı seven, rengini şehitlerimizin kanından almış bu bayrak altında yaşamak için kanunlara saygısıyla devletinin yolunda, elinde Kuran'ıyla Allah'ın yolunda olanların Cuma'sı mübarek olsun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırrıberk ARSLAN: İtin duası kabul olsa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN