Türkiye'nin en iyi haber sitesi

&Ömer’in mutluluğu

Vali Yardımcısı Ali Bezirgan’ın kızı hayatını Türkmen ailesinin oğulları Ömer ile birleştirdi. Seyhan Nehri kıyısındaki düğün görülmeye değerdi

Giriş Tarihi: 21.5.2016
Ayşegül&Ömer’in mutluluğu
Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı İl Hukuk İşleri Müdürü Ali Bezirgan ile Aysel Par'ın Mühendisi kızları , hayatını Yücel-Ali İhsan Türkmen ailesinin makine teknisyeni olan oğulları Ömer ile birleştirdi. Yelken Kulüp'te gerçekleşen düğüne iş, siyaset ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in kıydığı nikâhta ömür boyu mutluluğa 'evet' diyen Ayşegül ve Ömer çifti, ilk danslarının ardından muhteşem gecenin startını verdi. Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, vali yardımcıları ile siyasi partilerin ilçe başkanları, SABAH Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu, Haber Müdürü Temel Eren, Bezirgan ve Türkmen ailelerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

?BALAYI İÇİN KAPADOKYA'YI SEÇTİLER
İlerleyen saatlere kadar süren düğünde davetliler çiftin mutluluğuna ortak olurken, duygu dolu anlar yaşayan Vali Yardımcısı Ali Bezirgan düğüne katılan tüm konuklarla yakından ilgilendi. Bir babanın hayatı boyunca yaşayacağı en anlamlı ve özel günlerinden birini yaşadığını belirten Ali Bezirgan'ın mutluluğu yüzünden okunuyordu. Genç çift balayı için Kapadokya'ya gitti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayşegül&Ömer’in mutluluğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN