Kaldırım temizlendi molozlar yerde kaldı

Giriş Tarihi: 22.5.2016
Kaldırım temizlendi molozlar yerde kaldı

SABAH Güney’in uyarısı üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, Alparslan Türkeş Bulvarı’ndaki kaldırımları temizledi. Ancak, molozların neden olduğu görüntü kirliliği sürüyor

Sabah Güney'in manşetten duyurduğu haber üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, yol genişleme çalışmalarının yapıldığı Alparslan Türkeş Bulvarı'nda kaldırımları kullanılamaz hale getiren ve vatandaşların caddede yürümesine neden olan moloz yığınlarını temizledi. Bu çalışmadan memnun olan mahalle sakinleri, ve görüntü kirliliğine neden olan molozların tamamen kaldırılmamasını ise eleştirdi.

SABAH GÜNEY YAZDI
Büyükşehir Belediyesi, Alparslan Türkeş Bulvarı'nı genişletmek için Tellidere Mahallesi'nde kamulaştırdığı binaların yıkım işlemini sürdürüyor. Ancak yıkılan binalardan geriye kalan molozların kaldırılmaması vatandaşların tepkisine neden oldu. SABAH Güney, mahalle sakinlerinin tepkisini "Büyükşehir'in moloz sevdası" manşetiyle kamuoyuna duyurdu. Başkan , haberimiz üzerine kaldırımların temizlenmesi talimatını verdi. Belediye ekipleri, kısa sürede kaldırımları temizleyerek vatandaşların kullanımına açtı. Mahalle sakinleri sorunlarını kamuoyuna duyuran SABAH Güney ve Büyükşehir'e teşekkür etti. Ancak molozların kaldırılmamasını eleştiren sakinler, "Molozlar buradan kaldırılmadıkça bizim çilemiz bitmez. Havalar ısınıyor. Toz toprak yüzünden penceremizi açamayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaldırım temizlendi molozlar yerde kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN