Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova GİAD kabına sığmıyor

Giriş Tarihi: 27.5.2016
Çukurova GİAD kabına sığmıyor

’nın önde gelen sivil toplum örgütlerinden Çukurova Genç İşadamları Derneği, tüzükte yaptığı 3 önemli değişiklikle sınırları da aşabilecek

ca ünlü konukları 'ya getiren, 'Dünya kenti Adana' yolunda sayısız hizmetleri gerçekleştiren Çukurova Genç İşadamları Derneği, (Çukurova GİAD), tüzükte yaptığı bazı değişikliklerle önemli projelerin de yolunu açtı. Olağanüstü genel kurulda oy birliğiyle alınan kararlarla üniversite mezunlarına iş tecrübesi, akademisyen desteği ve hizmette sınırları da geçme yolunda önemli adımlar attı. Tüzükte yapılan değişiklikle derneğe yurtdışında şube açma, yurtiçinde şubeleşme imkanı getirildiğini belirten Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk , "Uluslararası platformda söz sahibi olmak, uluslararası etkide, Avrupa Birliği ülkelerinin de yer alacağı organizasyonlar yapmak, Adana ile bu ülkelerin ticari ve ekonomik işbirliklerini sağlamanın yolu Avrupa'da temsil edilmekten, şubeleşmekten geçiyor" dedi.

DÜNYA KENTİ ADANA
Avrupa ülkelerinde açılacak ofislerin önemli birçok zirvenin, ticari ve ekonomik ilişkilerin kapısını açacağını vurgulayan Sakarya, "Bağlantılar bu ofislerin yardımıyla sağlanıyor. Adana'nın dünya kenti olması yolunda sayısız projeler geliştiren derneğimiz, ufkunu daha da genişletiyor. Derneğimizin geleceğiyle, Adana'mızın geleceğiyle, Adana'mızın dünya kenti olmasıyla ilgili kararları alıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD kabına sığmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN