Eğitim Fakültesi’nde görkemli töreni düzenlendi

Giriş Tarihi: 24.6.2016
Eğitim Fakültesi’nde görkemli mezuniyet töreni düzenlendi

YDÜ Eğitim Fakültesi öğrencileri gururu yaşadı. Dereceye giren öğrencilere madalya verilen gecenin sonunda havai fişek gösterisi yapıldı

Yakın Doğu Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2015-16 Eğitim Öğretim yılı Bahar Dönemi töreni görkemli bir şölenle gerçekleştirildi. Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Uzunboylu, mezun öğrencilere olan güvenini vurgularken, Atatürk Eğitim Fakültesi'nin 'de en iyi, Türkiye bağlamında ise en iyiler arasında olduğuna vurgu yaptı.

KONSER KEYFİ
Törene KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova, Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan Suat Günsel, rektör yardımcıları Prof. Dr. Fahreddin Sadıkoğlu ve Prof. Dr. Tamer Şanlıdağ, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri ile konuklar katıldı. Müzik Öğretmenliği öğrencilerinin oluşturduğu koronun konseri büyük beğeni topladı. Konuşmaların ardından mezun öğrencilere diplomaları dağıtıldı. Bu yıl ilki gerçekleşen bir uygulama olan, başarılı öğrencilerin madalya ile onurlandırılması da tören sürecinde yerini aldı. İlk üç sırayı alan öğrencilere ve bölümlerinde birincilerine madalyaları YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan Suat Günsel tarafından takıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitim Fakültesi’nde görkemli mezuniyet töreni düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN