Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için imza

Turuncu-beyazlılar yeni sezon öncesinde Özel Adana Hastanesi ile sponsorluğu sözleşmesi imzaladı. ’un sağlığı artık Özel Adana Hastanesi’ne emanet

Giriş Tarihi: 2.7.2016
Sağlık için imza

sektöründe önemli bir yere sahip olan Özel Adana Hastanesi, şampiyon 'un sağlık sponsoru oldu. Turuncu beyazlı ekibin yöneticisi Avukat Erkin Doygun ile birlikte sözleşmeyi imzalayan Özülkü Şirketler Grubu Başkan Vekili Şule Özülkü, "Adana'nın şampiyon ekibiyle bir yıllık sağlık sözleşmesi imzaladık. Bundan böyle şampiyon ekibin sağlığı bize emanet" dedi.
Sponsorluk anlaşmasıyla 2 markanın buluştuğunu dile getiren Doygun, "Bu anlaşmayla, geçmişten geleceğe ülke sporuna katkı sağlayan Adanaspor'umuzun tüm futbolcularının sağlık sorumluluğu Özel Adana Hastanesi'ne emanet. Adanaspor gibi marka olan bir kulübün sağlık hizmetlerinin en üst düzeyde olması gerekir. Sayın Şule Özülkü'ye 'Adanaspor ailesine hoş geldiniz' diyorum" şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ BİR GÜN
Özülkü Şirketler Grubu Başkan Vekili Şule Özülkü, "Bugün bizim için çok anlamlı bir gün. Adanaspor Türkiye çapında bir kulüp. Elbette böyle bir kulübün sağlığı herhangi bir yere emanet edilemezdi. Tüm çalışanlarımızla birlikte deneyimlerimizi Adanasporlu futbolcuların sağlığı için kullanacağız. Başkan Bayram Akgül ve Adanaspor camiasına çok teşekkür ederim" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık için imza
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN