Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir’e müjde

Giriş Tarihi: 13.7.2016
Yüreğir’e müjde

Yüreğir Belediye Başkanı , ’da Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzaladığı protokol sonrasında Yüreğir’e üç spor tesisi daha kazandırdı

Yüreğir spor tesisleri ile donatılıyor. Belediye Başkanı , Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile gerçekleştirdiği neticesinde Yüreğir'e üç yeni spor tesisinin daha müjdesini verdi. Başkan Çelikcan protokol anlaşmaları imzalanan spor tesisleriyle birlikte Yüreğirli çocuklar ve gençlerin daha çok sporla meşgul olacağını söyledi.

SAYI YÜKSELİYOR
2009 yılında göreve geldiği günden itibaren ilçeye 10 adet spor tesisi kazandıran Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'nın, Başkan Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzalanan protokol sonrasında Yüreğir'de spor tesisi sayısı 13'e yükseliyor. Başkan Çelikcan, "7 yılda ilçemize sayısız eserler kazandırdık" diye konuştu.

ÖNEMLİ YATIRIMLAR
"Belediyenin kısıtlı imkanları ile yaptığımız yatırımların yanı sıra öncü olduğumuz kamu yatırımları ve özel yatırımlarla Yüreğir'in adeta çehresi değişti, değişiyor" diye konuşan Çelikcan, "Ankara'da ilçemiz için sürekli temas halindeyiz. Yakında detaylarını paylaşacağımız önemli görüşmelerimiz oldu. Hükümetimizin desteği ile önemli yatırımları ilçemizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir’e müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN