Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sakarya: Hain planlar demokrasiyle bozuldu

Sakarya, Türk milletinin sokağa çıkarak, tankların önüne atlayıp darbe girişimine alet olan askerlere karşı durarak ülke için hayati bir sınavdan başarıyla geçtiğini vurguladı

Giriş Tarihi: 18.7.2016
Sakarya: Hain planlar demokrasiyle bozuldu
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 15 Temmuz kalkışmasını yapanları ağır dille eleştirdi. Demokrasiye inanan Türk milletinin, sokağa çıkarak, tankların önüne atlayıp darbe girişimine alet olan askerlere karşı durarak ülke için hayati bir sınavdan başarıyla geçtiğini vurgulayan Sakarya, "Alçakların hain planı demokrasiyle bozuldu. Darbelerin ülkeyi karanlığa iteceğini çok iyi bilen, demokrasiye inanan halk, sandıkla seçime gelen meclise karşı hareket eden, demokrasimize, Cumhuriyetimize saldıran, Cumhurbaşkanımızı öldürmeye yeltenen alçakları durdurdu" dedi.

BEDELİNİ AĞIR ÖDEYECEKLER
Sakarya, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi: 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimi hiç kimsenin istemediği, demokrasiye inanan Türk milletinin karşı koyduğu bir kalkışma oldu. Sandıkla gelen sandıkla gider. Demokrasi ile yönetilen Türkiye Cumhuriyeti'nde de durum böyle olmuş, Türk milleti sandığa giderek seçimini yapmıştır. Cumhuriyetimize, demokrasimize saldıran, Cumhurbaşkanımızı öldürmeye yeltenen, Genelkurmay Başkanı'mızı esir alan, milletimizin özgür iradesini temsil eden, demokrasimizin abidesi TBMM'ye bomba atan, kardeşleri birbirine kırdırmaya zorlayan hainler, bu yaptıklarının bedelini ağır şekilde ödeyeceklerdir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sakarya: Hain planlar demokrasiyle bozuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN