Prof. Dr. Erkişi, Özel Metro Hastanesi’nde

Tıp dünyasının yakından tanıdığı Prof. Dr. Melek Köksal Erkişi, Onkoloji Polikliniği- Kemoterapi Ünitesi’nde hasta kabulüne başladı

Giriş Tarihi: 20.7.2016
Prof. Dr. Erkişi, Özel Metro Hastanesi’nde
Özülkü Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Özel Metro Hastanesi Adana, tıp dünyasının önemli isimlerinden Prof. Dr. Melek Köksal Erkişi'yi kadrosuna kattı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu 42 yıllık hekim Prof. Dr. Erkişi, onkoloji alanında başarılı çalışmaların altına imza atarken yeni adresi Özel Metro Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı. İç Hastalıkları ihtisasını Çukurova Üniversitesi'nde, Medikal Onkoloji ihtisasını ise İngiltere'de Cambridge Üniversitesi'nde gerçekleştiren Erkişi, Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi'nde onkoloji kliniğini kurdu. Onkoloji Grubu'nda Deri Tümörleri ve Melanom Başkanlığını iki dönem yürüttü. İç Hastalıkları ile Onkoloji anabilim dallarında başkanlık yapan Erkişi, Balcalı Hastanesi Kemik İliği Nakil Ünitesi'nde sorumlu hekim olarak görev aldı.

"HİZMET İÇİN GELDİM"
Bir ay önce Özel Metro Hastanesi'nde Onkoloji Polikliniği-Kemoterapi Ünitesi'nde hasta kabulüne başladığını belirten Prof. Dr. Melek Köksal Erkişi, "'de hangi türde sistemik tedavi yapılabiliyorsa için aynısını Metro Hastanesi'nde yapabiliyoruz. Burada temiz, düzenli güzel bir bakım olabilir. Hastalar için güvenilebilir bir merkez. Buraya hizmet için geldim. 11 hastaya aynı anda bakabiliyoruz" dedi.

TEK VE İKİ KİŞİLİK ODALAR
Kanser tedavi edilebilir mi, kanser vakaları neden bu kadar arttı ve kanser tedavisinde gelinen son noktaları hastalarına tek tek anlattıklarını belirten Erkişi, Türkiye'de çoğu özel ve tüm kamu hastanelerinde kanserli hastaların tetkik ve tedavileri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Biz de Metro Hastanesi Onkoloji Servisi'nde Türkiye'de yapılabilen tüm tetkikleri yapıyoruz" diye konuştu.

AYNI ANDA 11 HASTA
"Hastalarda her türlü kemoterapi ajanları ve akıllı moleküleri uygulayarak hastaların bu süreci daha az etki ile geçirmesini sağlıyoruz" şeklinde konuşmasını sürdüren Erkişi, "SGK ile anlaşmalı olan Özel Metro Hastanesi Adana'daki en güzel tesis ayakta tedavi ünitesi olacak. Radyoloji incelemeleri 24 saat içerisinde yapılıyor, rapor ediliyor. Hasta odaları da özel, konforlu, tek ve iki kişilik olarak tedavi imkânı sunuyor. 11 hastayı aynı anda tedavi etme kapasitesine sahibiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Erkişi, Özel Metro Hastanesi’nde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN