Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu millet FETÖ’cüye cuntacıya ‘dur’ dedi

FETÖ’cü teröristlerin darbe girişimi yaptığı işadamı Mustafa Narlı ile birlikte Havalimanı’na yürüyerek giden Başkan , nöbet tutan halka çorba dağıtıyor

Giriş Tarihi: 24.7.2016
Bu millet FETÖ’cüye cuntacıya ‘dur’ dedi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı 'un önderliğinde on binlerce vatandaş, demokrasi nöbeti için 15 Temmuz kalkışmasının yaşandığı ilk günden itibaren meydanları boş bırakmıyor. Hemşerileriyle sabaha kadar nöbet tutan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, onlara elleriyle sıcak çorba dağıtıyor, "Bu meydandan demokrasi adına, millet adına dünyaya mesaj göndermeye devam edeceğiz" dedi. FETÖ'cü teröristlerin darbe girişiminin ilk gününde bir toplantı için gittiği İstanbul'da başarısız olan 15 Temmuz kalkışmasını öğrenen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yanında işadamı Mustafa Narlı ile birlikte bulunduğu yerden Havalimanı'na hareket etti. Trafiğin kapalı olması üzerine araçlarından inen Erkoç ve Narlı, yaya olarak kilometrelerce yürüdü ve Atatürk Havalimanı'na ulaştı. FETÖ'cü teröristlere direnen halka destek veren Erkoç, AK Parti Otobüsü üzerinden on binlerce kişiye hitap etti.

ELLERİYLE ÇORBA DAĞITTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 16 Temmuz Cumartesi günü memleketine gelerek hemşerileriyle birlikte Kent Meydanı'nda sürdürülen demokrasi nöbetine katıldı. Nöbetten çıktığı ilk gün Ulu Cami'de sabah namazını kılan Başkan Erkoç, demokrasi nöbetine katılanlara elleriyle çorba dağıttı. "Bu milletin feraseti ve dirayeti karşısında hiçbir güç duramaz" diyen Başkan Erkoç, "Cumhurbaşkanımız 'evlerinize dönün' diyene kadar meydanlardayız" diye konuştu.

BİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN
Ülke genelinde başlatılan FETÖ'cü operasyonlarının başarılı olması için herkesin elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini vurgulayan Başkan Erkoç, "Tek bir FETÖ'cü kalmayıncaya kadar bu operasyonlar devam edecek. Rabbim gücümüze güç katsın. Birliğimizi daim etsin. 100 yıl önce işgalcilere nasıl karşı durduysak, cuntacılara, bu milletin meclisini bombalayanlara, manevi değeri yüksek külliyemize bomba atanlara karşı canımız pahasına karşı duracağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu millet FETÖ’cüye cuntacıya ‘dur’ dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN