Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘İkinci emre kadar meydanlardayız’

Türk halkının FETÖ’cülerin darbe girişimine karşı tek yürek halinde meydanlara aktığını belirten eski AK Parti İl Başkanı İsmail Taşpınar, ikinci bir emre kadar meydanlarda olacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 25.7.2016
‘İkinci emre kadar meydanlardayız’
Eski AK Parti İl Başkanı İsmail Taşpınar, Türk milletinin darbeye karşı sokağa dökülmesinin hainlere atılan bir demokrasi tokadı olduğunu söyledi. Taşpınar, "Yaptıkları planlar ve kurdukları tuzaklar, vatanı için canını feda etmekten bir an bile tereddüt etmeyen milyonlarca vatandaşımızın sokağa çıkması ile bozuldu. Cumhurbaşkanımızdan ikinci bir emir gelene kadar meydanlardayız" dedi.

"HALKI HESABA KATMADILAR"
SABAH Güney'e özel açıklamalarda bulunan Taşpınar, "40-50 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içine sızan hainler, milletimizin uçağını, helikopterini ve tankını, Türk halkının üzerine bomba yağdırmak için kullandılar. Yaptıkları planlar ve kurdukları tuzaklar, vatanı için canını feda etmekte bir an bile tereddüt etmeyen milyonlarca vatandaşımızın sokağa çıkması ile bozuldu. Halkı hesaba katmadılar ve Allah'a şükür bozguna uğradılar" şeklinde konuştu.

BAŞKOMUTAN ERDOĞAN
Halkın sergilediği kahramanlık örneğiyle hainlerin cesaretinin yerle bir olduğunu ile getiren Taşpınar, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımızın tek bir sözüyle sokağa çıkarak hainlerin karşısında durduk. Mersin'de de il başkanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte, 15 Temmuz akşamından itibaren Başkomutanımız 'ın talimatları doğrultusunda alanları dolduruyoruz. Gündüz rızkımızı kovalıyor, akşam ise vatanımızın bölünmez bütünlüğü için nöbet tutuyoruz." Darbe teşebbüsünde bulunan hainlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını beklediklerini vurgulayan Taşpınar, "Bundan sonra çok daha uyanık olacağız. İçeriden veya dışarıdan gelebilecek her türlü karşısında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dimdik duracağız. Vatan hainlerinin en ağır şekilde cezalandırılmasını bekliyoruz. Allah, bir daha böyle acılar yaşatmasın" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘İkinci emre kadar meydanlardayız’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN