Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversite aşkı evliliğe gidiyor

Giriş Tarihi: 25.7.2016
Üniversite aşkı evliliğe gidiyor

Arslan ailesinin yakışıklısı Mahmut Arslan ile Özçelik ailesinin güzel kızı Şeyma Özçelik, ’da düzenlenen muhteşem bir törenle nişanlandı

Mersin'in tanınmış simalarından Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şubesi Başkan Yardımcısı 'ın biricik oğlu Mahmut Arslan ile 'nın saygın ailelerinden Gülşen- Önder Özçelik çiftinin güzel kızları Şeyma Özçelik, TOBB Üniversitesi'nde başlayan aşklarını evliliğe doğru götürüyor. Önce söz kesen, ardından nişan yapan Şeyma-Mahmut çifti, evlilik için sevenlerini fazla bekletmeyeceklerini söyledi.

BABALARIN MUTLULUĞU
Genç ve yakışıklı Mahmut Arslan'ın söz ve nişan töreni için Arslan ailesi Ankara'ya taşındı. TOBB Üniversitesi İktisat Bölümü'nde okurken aynı bölümün öğrencisi Şeyma Özçelik ile büyük bir aşk yaşayan Mahmut Arslan, okul bittikten sonra aşkını söz ve nişanla taçlandırdı. Oğlunun mürüvvetini görmenin sevincini yaşayan Hasan Arslan törenin en mutlu kişisiydi. Ankara Demetevler Mahahlesi Muhtarı Önder Özçelik ise sevgili kızını nişanlamanın sevincini yaşıyordu.

DÜĞÜN YAKIN TARİHTE:
Evde yapılan söz töreninden sonra nişan Hilton Garden Oteli'nde yapıldı. Şeyma Özçelik-Mahmut Arslan çiftinin nişan yüzüğünü Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile damadın amcası Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan birlikte taktı ve kurdeleyi kesti. Hümay Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan ile Yenimahalle Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nde çalışan Şeyma Özçelik, için sevenlerini çok bekletmeyeceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversite aşkı evliliğe gidiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN