Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilerin mutlu olduğu tercih ı

Giriş Tarihi: 29.7.2016
Öğrencilerin mutlu olduğu tercih fuarı
Türkiye'nin birçok ilinde düzenlenen üniversite tercih larının en büyük ve en prestijlisi 'da yapılarak, üniversite adaylarına doğru ve doğru meslek seçimi için destek sağlandı. Binlerce üniversite adayı ve velilerini bir araya getiren İstanbul Tercih Fuarı'nda, yeşil ve akıllı kampus görselli özel tasarımlı standı ile dikkat çeken Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), fuarda birçok üniversitenin standının yanında ilgi odağı oldu.

ÖNEMLİ BİLGİ VERDİ
İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda aday öğrencilerle buluşan HKÜ standı, HKÜ temsilcilerinin katılımının yanı sıra, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Haluk Kalyoncu ve Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşti. Rektör Yılmaz, adayları yakından ilgilendiren "Proaktif ve İnovatif Üniversitenin Kodları" adlı seminerde doğru meslek seçimi ve doğru kariyer için öğrencilere önemli bilgiler verdi.

HKÜ'YE BÜYÜK İLGİ
Fuar alanına gelen adaylar ve veliler, temsilcilerle yüz yüze görüşerek; fakülteler, yüksekokullar, bölümler, kontenjanlar, burslar, indirimler, derece bursları, uluslararası değişim programları, yurtdışı eğitim olanakları, çift anadal, yandal, yatay/dikey geçiş vb. konularda detaylı bilgilere ulaşabilme imkanına sahip oldular. Her yıl yenilenen tanıtım materyalleri ile ziyaretçilerin dikkatini çeken HKÜ, özellikle yeşil ve akıllı kampusu ile birçok adayın ilgisini çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilerin mutlu olduğu tercih fuarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN