Melih ABİ: Kavşak yapılmazsa an meselesi

Giriş Tarihi: 5.8.2016
'nın yolları taştan, sen çıkardın beni beni baştan… Kardeşim ille de yazmak mı lazım… Yazları 'a trafik çok akar… Yol yoğun. Yalçın İş Merkezi'nin bulunduğu bölge… Adana'nın Karataş yolu yaz aylarında çok yoğun. Ağır tonajlı TIR, kamyon vs. araçların ara sokağa girişinde sürekli tehlike yaşanıyor. Çünkü kavşak yok. Daha önce varmış, ama bilinmeyen nedenlerle kapatılmış. Düzenleme yapılırken dikkatten kaçtı herhalde. Acil olarak kavşak yapılmazsa önümüzdeki günlerde ciddi lar söz konusu olabilir. Beyler çözüm için ille bir kaza mı olması lazım?

Çamlıyayla Devlet Hastanesi'ne doktor takviyesi yapılmalı
Çamlıyayla Devlet Hastanesi'nde yazları doktor takviyesine ihtiyaç var. Mersin Sağlık Müdürü, KHB Genel Sekreterliği; yazları nüfusu 100 bini aşan ilçede geceleri rahatsızlanan kadın ve çocuklar sıkıntı yaşıyor. Hastanede çocuk doktoru ve diğer branşlarda doktor yok… Hastalar gecenin bir vakti Tarsus'a gidiyor… Şu işe bir çözüm getirin artık.

Tarsus'ta kediler kısırlaştırılsın
Hayvansever kardeşlerimiz buna kızacak ama böyle bir talep geldi. Eray Kar, Tarsus'ta kedilerin de köpekler gibi kısırlaştırılmasını istemiş. Bazı kendini bilmezler kedilere taş atıyor, kötü davranıyor. Çünkü kedi çok… Kısırlaştırılmalılar ki üremesinler. Hayvanlara da kötü davranmayın beyler… Gözüm üzerinizde bilesiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Kavşak yapılmazsa kaza an meselesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN