Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan hizmetleri inceledi

Bazı mahalle ve köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı , “Vatandaşlarımız yaptığımız işi beğeniyor. Bu da doğru iş yaptığımız anlamına geliyor” dedi

Giriş Tarihi: 12.8.2016
Başkan Fatma Şahin hizmetleri inceledi
kent merkezindeki çalışmaların yanı sıra mahalle statüsüne geçen köylerdeki çalışmaları da inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı , bazı merkez köylerinde yapılan hizmetleri yerinde gördü. Rumkale'ye giden yolda yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Şahin, yol genişletme çalışmalarını denetledi. Yol ve suyun medeniyet olduğunu, bu anlamda vatandaşın yaşam kalitesini arttırmak için çalıştıklarını belirten Şahin, Bilek- Rumkale-Kamışlı arasında yol çalışmalarını inceledi. Bu akstaki yolun çok önemli olduğunu ve 3 belde ile 56 köyü ilgilendirdiğini aktaran Şahin, "Biz buraya ilk defa sıcak asfalt çalışması başlattık. Köy yollarına ilk defa sıcak asfaltı biz yaptık. 45 günden bu yana çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşımıza ve bölge halkımıza hizmetlerimiz devam edecek" dedi. Bilek–Rumkale arasındaki yolu yeniden yapılandırdıklarını ifade eden Şahin, bu çalışmalarda vatandaşların yüksek memnuniyeti ile karşılaştıklarını söyledi.

SÖZLER TUTULUYOR
Bu bölgenin kendileri için çok önemli olduğunu anımsatan Şahin, aynı zamanda ve çiftçiler açısından da önemli olduğunu kaydetti. Çalışma arkadaşlarıyla birlikte 2019 yılına kadar vatandaşa verdikleri tüm sözleri tutacaklarını ve yerine getireceklerini bildiren Şahin, "Allah'ın izni ile halkımıza verdiğimiz sözleri görevimiz içerisinde yerine getirmek istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Fatma Şahin hizmetleri inceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN