Gündoğdu Okulları yatırıma ara vermiyor

Giriş Tarihi: 16.8.2016
Gündoğdu Okulları yatırıma ara vermiyor

Gündoğdu Holding- Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gündoğdu, ülkenin geleceğinin eğitim ile şekilleneceğini, okulların daha hapishaneleri kapatacağına inandığını söyledi

15 Temmuz akşamı karşı karşıya kaldığımız hain darbe girişiminin büyük Türk milleti tarafından püskürtülmesinin ardından Cumhurbaşkanı 'ın yatırımcıları rahatlatan açıklamaları piyasaları daha da canlandırdı. Ekonomik kriz çıkarmayı hedefleyen darbe girişimi hedefine ulaşamazken, Gündoğdu Holding-Vakıf, ülkemizin yarınlarının çok parlak olduğunu ifade ederek Çukurova bölgesindeki yatırımlarına son sürat devam ettiğini bildirdi. "Türkiye'nin Geleceğine Yatırıma Devam" diyerek güçlenen Gündoğdu Holding'in yeni ek eğitim hizmet binasının inşaatı hiçbir şeyden etkilenmeyerek yükseliyor. Büyük bir kapalı alana sahip akıllı bina, mimari tasarımıyla yine göz kamaştırırken son teknolojinin kullanılacağı bildirildi. Binada vakıf için de yer yapılıyor. Gündoğdu Holding yeni merkez binasında çalışma ofisleriyle birlikte dil laboratuarları, sanat88 okulu, müzik okulu, robotiks-maker laboratuarları, tiyatro salonu, fen bilimleri laboratuarları, 3D öğrenme laboratuarları, fitness laboratuarları ve gözlem evi bulunuyor.

YATIRIMLARA DEVAM
Uluslararası Çocuk Üniversitesi (UÇÜ) yatırımı, 2012 yılında İtalya'nın Sanremo kentinde yapılan törende "Eğitimin Oscarı" denilen "Global Education Award" ödülüne layık görülen, 60 ülkeden eğitimcilerin örnek proje olarak gösterdiği Çukurova bölgesinde eğitimin lideri olan, yeni açacağı okullarla 10 bin öğrenciyi hedefleyen ve şu an 25 bin kişilik büyük bir aileye dönüşen Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gündoğdu, ülkenin geleceğinin eğitim ile şekilleneceğini, okulların daha hapishaneleri kapatacağına inandığını söyledi. Gökhan Gündoğdu, geleceği eğitimin şekillendireceğini belirterek, "Biz 30 yıldır eğitimin içinde olan bir kurumuz. Çocuklarımız için daha yapacak çok işimiz var. Öğrencilerimiz ve mezunlarımızla büyük bir aile olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Eğitim alanında bugüne kadar aldığımız ulusal ve uluslararası birçok ödül bizi daha da güçlendiriyor ve sorumluluğumuzu artırıyor" diye konuştu.

HER ZAMAN SAHİP ÇIKTI
Gündoğdu Holding bünyesindeki Adana Gündoğdu Koleji (AGK) yıllardır şehit ve gazi çocuklarına her şekilde sahip çıkan bir eğitim kurumu olarak takdir topluyor. Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu, "Şehit ve gazi çocuklarımıza desteğimiz eksilmeden devam edecek. Ülkemiz eğitimlee daha da zirveye çıkacak, bundan eminiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu Okulları yatırıma ara vermiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN