Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Final Okulları’nda sezon hızlı başladı

Final Okulları yeni eğitimöğretim yılı genel kurul toplantısı Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem’in katılımıyla yapıldı

Giriş Tarihi: 18.8.2016
Final Okulları’nda sezon hızlı başladı
Genel Müdür M. Turhan Orhan, okulun TEOG ve LYS başarılarını dile getirerek, " Final Okulları deneyimli ve başarılı eğitim kadrosuyla 6 yıldır türlü başarılara imza atarak adını ülke genelinde duyurmuştur. Bu yıl da öğrencilerimizin LYS yerleştirme sonuçları bizi gururlandırdı. 51 öğrencimizi tıp, 27 öğrencimizi mühendislik, 7 öğrencimizi hukuk, 6 öğrencimizi eczacılık, 4 öğrencimizi mimarlık, 5 öğrencimizi işletme, 3 öğrencimizi diş hekimliği ve 17 öğrencimizi de ülkemizin diğer seçkin fakültelerine yerleştirmenin sevincini yaşıyoruz" dedi.

YÜKSELEN GRAFİK
Kurucu Şevket Ertem ise konuşmasına ülkenin geleceğinde eğitimin yeri ve önemine değinerek başladı. Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, milli ve manevi değerlere önem veren, sosyal ve akademik başarısı yüksek nesiller yetiştirmeyi hedeflediklerinin altını çizen Ertem, Adana Final Okulları'nda bunun en güzel örneklerinin sergilendiğini vurguladı. Ertem, Adana Final Okulları'nın her yıl yükselen başarı grafiğinde eğitim kadrosunun büyük payı olduğunu söyleyerek, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

47 OKULUMUZ VAR
Final Okulları'nda görev yapan bir öğretmende bulunması gereken özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlatan Ertem, yeniliklere , gelişmeleri takip eden, iletişim gücü yüksek, akademik yönü kuvvetli ve çalışkan bir kadro ile birlikte olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Final Okulları'nın ülkenin dört bir yanında hizmet verdiğini belirten Ertem, "Ülke genelinde 47 okulumuz var. Adana Final Okulları da bu büyük ailenin en önemli parçalarından biri. Başarılarıyla adından söz ettiren okulumuz, bu yıl da öğrencilerine hem yaşam, hem sınav başarısı kazandırmak için gereğini yapacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final Okulları’nda sezon hızlı başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN