Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversitemiz farklı bir konuma gelecek

ve Üniversitesi Rektörü Mehmet Tümay, “Göreceksiniz kısa zamanda üniversitemizi en çok konuşulan, en çok tartışılan, en etki yaratan konuma getireceğiz” dedi

Giriş Tarihi: 23.8.2016
Üniversitemiz farklı bir konuma gelecek

ve Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Tümay, Çukurova Üniversitesi Teknokent Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın ile birlikte SABAH gazetesini ziyaret ederek, yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu ile sohbet eden Rektör Tümay, "BTÜ'nün çok farklı bir konuma gelmesi, ülkemizin en etkili teknik üniversitesi arasında yerini alması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz" dedi.

FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nin bugüne kadar arzulanan seviyede bir gelişim göstermediğinin altını çizen Rektör Mehmet Tümay, "Öncelikle hem üniversitemizin, hem de sahip olduğumuz olanakların bir fotoğrafını çektik. Neler yapabileceğimizi gözden geçirdik. Üniversitemize bağlı bütün bölümlerin her birinin nasıl projeler üretebileceğini, bununla ne kadar bir etki yaratabileceğimizin tartışmasını yaptık. Önümüzdeki günlerde bunu kamuoyu ile paylaşacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversitemiz farklı bir konuma gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN