Başkan Seyfi Dingil’den ve ’ye ziyaret

Giriş Tarihi: 24.8.2016
Başkan Seyfi Dingil’den CHP ve MHP’ye ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, darbecilere karşı milli birlik ve beraberliğe sağladıkları destek nedeniyle ve teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerinde bulundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, darbeci zihniyete karşı sergiledikleri dik duruş, milli birlik ve beraberliğe sağladıkları destek nedeniyle siyasi parti ilçe başkanlıklarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve kalabalık bir heyetle İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu'nu ziyaret eden Seyfi Dingil, "15 Temmuz'da göstermiş olduğunuz dik duruş nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik daim olduğu sürece bizi kimsenin bölmesine Allah'ın izni ile izin vermeyeceğiz" dedi. CHP İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Mansuroğlu Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini ifade ederek darbeye ve cuntacılara her karşı olduklarını dile getirdi. AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ise 15 Temmuz'da milletin ülkesine, bayrağına ve demokrasiye sahip çıktığını belirterek gelinen bu noktada sağlanan birlik ve beraberlik ortamının devamını diledi.

TEK SES TEK YÜREK
Başkan Seyfi Dingil'ini kinci durağı İlçe Teşkilatı oldu. MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Seyfi Dingil, "Bu güzel kardeşlik ortamı devam etmeli. Söz konusu vatan olunca nasıl birlik ve beraberlik içerisinde hareket edebileceğimizi tüm dünyaya göstermiş olduk" diye konuştu. MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt da ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Seyfi Dingil’den CHP ve MHP’ye ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN