Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pac Meydanı’nda temizlik harekâtı

İlçedeki metruk binaları yıkan İskenderun Belediyesi, son olarak Pac Meydanı’ndaki binayı yıkarak çirkin görüntüye son verdi

Giriş Tarihi: 24.8.2016
Pac Meydanı’nda temizlik harekâtı
İskenderun'daki metruk binaları yıkmaya devam eden İskenderun Belediyesi, bir süre belediye lojmanı olarak, bir süre TEDAŞ tarafından kullanılan ve yıllardır atıl durumda bulunan Pac Meydanı'ndaki metruk yapıyı yıktı, İskenderun Belediyesi ekipleri tarafından tüm emniyet ve güvenlik tedbirleri alınarak gerçekleştirilen çalışması başarıyla gerçekleşti.

GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNE SON
İskenderun'da metruk binaların yıkımına devam edeceklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Bu çalışma ile hem görüntü kirliliğinin önüne geçiliyor, hem de halkımıza yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Madde bağımlılarının mekânı haline gelen metruk binaların yıkımı emniyet açısından da önemli. Halkımızı vatandaşlarımızı kimsenin rahatsız etmeye hakkı yok" dedi.

METRUK YAPI YIKILDI
İskenderun Belediyesi, bir süre belediye lojmanı olarak, bir süre TEDAŞ tarafından kullanılan ve yıllardır atıl durumda bulunan Pac Meydanı'ndaki metruk yapıyı yıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pac Meydanı’nda temizlik harekâtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN