Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karaoğlu: 25 bin kişilik bir aileyiz

Giriş Tarihi: 26.8.2016
Karaoğlu: 25 bin kişilik bir aileyiz

AGK Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu, “lı ailelerimize ve çocuklarımıza umuza gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz. Çocuklarınız emin ellerde” dedi

Her yıl yaptığı a kabul sınavlarında izdiham yaşanan, öğrencilerin ve ailelerin "Gündoğdulu olmak istiyoruz ve bu nedenle sınava geldik" dediği Gündoğdu Koleji (AGK) Adanalıların birinci tercihi olmaya devam ediyor. Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu, "Adana Gündoğdu Koleji olarak 28 yıldır bölgemizin eğitim olmak için çok gayret gösteriyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın, ailelerimizin ve övüncümüz öğrencilerimizin bu gayretleri sonucunda her anlamda Türkiye'nin en başarılı 2-3 okulundan biri olarak anılmak 25 bin kişilik büyük Gündoğdu ailesine ve bizlere gurur veriyor" açıklamasını yaptı.

"SEÇEREK ALIYORUZ"
Naide Karaoğlu, öğrencisini seçerek alan bir okul olarak başarı kriterlerini tutturamayıp bu yıl okula kabul edemedikleri yüzlerce öğrenciye de "Yılmadan, usanmadan çalışıp okulumuzun önümüzdeki dönemlerde yapacağı sınavlarına tekrar katılabilirsiniz" mesajı gönderdi. Naide Karaoğlu, şöyle dedi: 28 yıldır bölgemize sağladığımız katma değeri ailelerimizin, mezunlarımızın ve tüm ekibimizin desteğiyle devam ettirdik. Önümüzdeki yıllarda da Gündoğdu Holding-Vakfı'nın bölgede tüm yaş ve gelir gruplarına yeni yatırımları devam edecektir. Adana bölgesinde okulumuzu el üstünde tutup göstermiş oldukları büyük ilgi ve bize olan güvenlerinden dolayı ailelerimize teşekkür ediyoruz. 25 bin kişilik büyük Gündoğdu ailesinin sayısı her geçen gün daha da artıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karaoğlu: 25 bin kişilik bir aileyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN