Gündoğdu: Yatırımlar hız kesmeden sürüyor

Giriş Tarihi: 5.9.2016
Gündoğdu: Yatırımlar hız kesmeden sürüyor

Başbakan Binali ’ın konuştuğu finans ve ekonominin devlerinin katıldığı konferansa Çukurova bölgesini temsilen Gündoğdu davet edildi

Başbakan Binali , İstanbul Çırağan Palace Kempinski Otel'de düzenlenen "Türkiye İyi Gelecek" konferansında finans ve ekonominin devleriyle bir araya geldi. Ali Ağaoğlu, Hamdi Akın ve Adnan Polat gibi iş dünyasının önemli isimlerinin de yer aldığı konferansa Çukurova bölgesini temsilen Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gündoğdu davet edildi.

YATIRIMA DEVAM EDİYORUZ
Böylesine önemli bir toplantıya katılmaktan onur duyduğunu belirten Gökhan Gündoğdu, "Hassas bir dönemden geçiyoruz. Ancak güçlü bir ekonomiye sahibiz. Biz Gündoğdu Holding-Vakıf olarak eğitim yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz ve ilerisi için de yatırım anlamında birçok yenilikler yapacağız. Ülkemizin geleceği eğitim ile şekillenecek ve okulların daha nice hapishaneler kapatacağına inanıyorum" diye konuştu.

EĞİTİM VE SAĞLIK ALANI SERBESTLEŞECEK
Başbakan , devletin yavaş yavaş iş hayatından çekilmeye başladığını belirterek eğitimde özel okulların oranının yüzde 14'e çıktığını ifade edip "Bir süre sonra eğitim ve sağlık olmak üzere her iki alan da tamamen serbestleşmiş olacak. Sizlere güveniyoruz, yatırıma, üretmeye, istihdama devam, yeni Türkiye hep önüne ileriye bakıyor. İş dünyasının önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu: Yatırımlar hız kesmeden sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN