Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile komiser FETÖ’den tutuklu

’da meslektaşlarını yasadışı dinleyen polisleri savunan İsa Ayanoğlu ile Seyhan Nehri’ne atlayarak intihara kalkışan Fatma Demirel’i kurtaran komiser Müslüm Aras tutuklandı

Giriş Tarihi: 8.9.2016
Avukat ile komiser FETÖ’den tutuklu

Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaparken meslektaşlarını hatta eşlerini bile yasadışı dinlediği için tutuklanan FETÖ'cü Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bilgin ve Ertuğrul Yetkin'in lığını üstlenen avukat İsa Ayanoğlu ile ekonomik sorunlar yüzünden eşi ile tartışıp Seyhan Nehri'ne atlayarak intihar etmek isteyen Fatma Demirel'i suni teneffüs yaparak kurtaran komiser Müslüm Aras, FETÖ'cü olduğu gerekçesiyle tutuklandı. Komiser Müslüm Aras'ın telefonunda FETÖ'cülerin haberleşme programı bylock olduğu bildirildi.

FETÖ'CÜLERLE SIKI FIKI
Adana Barosu avukatlarından İsa Ayanoğlu adını Umut Yolu Madde Bağımlılığını Önleme ve Mücadele Derneği Başkanı olarak duyurmuştu. 2013 yılında aktif olan derneğin faaliyetlerini geliştirmek için bugün FETÖ'den tutuklu eski Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, eski Adana Emniyet Müdürü Mehmet Avcı, Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bilgin, KOM Şube Müdürü Halil Dağ ile çok sıkı işbirliğine girmişti. Avukat Ayanoğlu, o tarihlerde SODES ile uyuşturucu ile mücadele adı altında projeler üretmek için destekte almıştı. Kendisini fuhuş yapmaya zorlayan eşini öldürdüğü gerekçesiyle cezaevine konulan 32 yaşındaki Çilem Karabulut'u savunan ve 50 bin lira kefaletle tahliyesini sağlayan Avukat İsa Ayanoğlu, girişimi sonrasında FETÖ silahlı terör örgütüne yönelik operasyonlar kapsamında gözaltına alındı. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan İsa Ayanoğlu, sağlık kontrolünden sonra adliyeye sevk edildi. Ayanoğlu cezaevine konuldu. Adana Cumhuriyet Savcılığı'nca sürdürülen FETÖ soruşturması kapsamında yapılan operasyonda cep telefonunda FETÖ'cülerin kullandığı haberleşme sistemi bylock bulunan ve kurum içinde bu örgütle ilişkisi olduğu konuşulan komiser Müslüm Aras'da çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Komiser Müslüm Aras, 15 Mart 2016 günü eşi İsa Demirel ile tartıştıktan sonra Seyhan Nehri'ne atlayarak intihara kalkışan Fatma Demirel'i suni teneffüs yaparak hayata döndürmüştü. Yardım melekleri gibi görünen komiser Müslüm Aras ile avukat İsa Ayanoğlu'nun FETÖ'cü çıkması şaşkınlık yarattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avukat ile komiser FETÖ’den tutuklu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN