Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi bayrama hazır

Belediyesi, bayramında hizmetlerin aksamaması için tüm tedbirleri aldı. Personel bayram süresince 24 saat görev başında olacak

Giriş Tarihi: 11.9.2016
Niğde Belediyesi bayrama hazır
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, bayramı süresince Niğde Belediyesi'nin, üzerine düşen görevleri yerine getirmek için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Zabıta, Veteriner İşleri ve Temizlik İşleri müdürlüklerine bağlı personelin bayram boyunca 24 sat hizmette olacağını açıklayan Akdoğan, "Kapalı Hayvan Pazarı'mız, kapasitesi iki katına çıkarılarak yeniden hizmete girdi. Kurban kesim yerlerimiz belirlendi. Belediye olarak bayrama hazırız" dedi.

KURBAN KESİM YERLERİ
Bu arada Niğde Kurban Hizmetleri Komisyonu, kurban kesim yerlerini belirledi. Vatandaşlar, Niğde Belediyesi Mezbahası, Tarım Açık Cezaevi Müdürlüğü Mezbahası, Pazartesi Pazarı yanındaki Köy Garajı, Yeni Niğde Evler civarındaki Cuma Pazarı, Yeşilburç Yolu üzerindeki Kapalı Pazar Yeri, Özbelde Mevkii Hakan Spor Tesisleri önü, Arife Hanım Camii yanındaki Zahire Pazarı'nda hijyenik, hızlı ve rahat bir şekilde kesim yapabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Niğde Belediyesi bayrama hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN