Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Suç odaklarına karşı mücadelemiz sürüyor’

Giriş Tarihi: 13.9.2016
‘Suç odaklarına karşı mücadelemiz sürüyor’

Bayramı dolayısıyla mesajı yayımlayan Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, suç odaklarına karşı yürütülen mücadelenin kararlılıkla süreceğini açıkladı

Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, bayramların kederlerin ve sevinçlerin paylaşıldığı, sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, yardımlaşma ve dayanışmanın yaşandığı özel günler olduğunu ifade etti. bayramı dolayısıyla mesajı yayımlayan Yılmaz, vatandaşların kurban bayramını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri için polisin 24 saat görevinin başında halkın hizmetinde olduğunu vurguladı.

MORAL MOTİVASYON
Yılmaz, "15 temmuz günü Fetullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen kanlı ve başarısız hain darbe girişiminde yüce halkımızın ve güvenlik güçlerimizin canları pahasına gösterdikleri destansı kahramanlıklar, görevlerimizi yaparken bizlere ayrı bir güç, moral ve motivasyon kaynağı olmaktadır. Bununla birlikte başta PKK, DAEŞ ve FETÖ olmak üzere tüm suç odakları ile aynı anda mücadele etme azim ve kararlılığımız her daim devam edecektir" dedi.

ÜST SEVİYEDE GÜVEN
Kahramanmaraş'ta huzur ve güvenin sağlanması konusunda tüm teşkilatın gece gündüz demeden 24 saat iş başında olduğunu vurgulayan Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, "Ülkemizin bekasına kasteden vatan hainlerine ve yasalara uymayan suçlulara karşı mücadelemiz devam etmektedir. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini üst seviyeye çıkartmak için gayret ediyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Suç odaklarına karşı mücadelemiz sürüyor’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN