Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir’den dev hizmetler

Giriş Tarihi: 21.9.2016
Yüreğir’den dev hizmetler

Camili Mahallesi’ne yaptırılan taziye evi, muhtarlık binası, sağlık evi ve spor tesisini hizmete açan Belediye Başkanı , “7 yılda çok büyük projelere imza attık” dedi

'nın Yüreğir ilçesine bağlı Camili Mahallesi'nde yaptırılan taziye evi, muhtarlık binası, sağlık evi ve modern halı saha hizmete açıldı. Vatandaşlardan gelen talepleri göz önünde bulundurduklarını söyleyen Belediye Başkanı , "AK Parti Adana Milletvekili Şükrü , Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ile Belediye Meclis Üyeleri bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadı" dedi.

TAZİYE EVİ PROJESİ
Yüreğir'de ilkleri gerçekleştirmenin heyecanını her hizmette hissettiklerini söyleyen Başkanz Mahmut Çelikcan, 17'nci taziye evini yaptıklarını belirterek, "Taziye ve başsağlığının geleneklerimizde ve dinimizde çok önemli bir yeri var. Dost, akraba, komşu tüm herkes böyle acılı günlerde sevdikleri insanların yanında olmak istiyor. Yağmurlu ve soğuk havalarda vatandaşlarımız çok sıkıntı çekiyordu. Bunun önüne geçmek için her mahalleye bir taziye evi projesini başlattık" diye konuştu.

KISITLI İMKÂNLARLA
Taziye evi sayısını 20'ye çıkarmayı düşündüklerini söyleyen Başkan Mahmut Çelikcan, "Bu taziye evleri vatandaşlarımızın paraları ile yapıldı. O yüzden bu binaları koruyacak, sahip çıkacak ve yaşatacak sizlersiniz. Taziye evi Camili halkına hayırlı olsun" dedi. Başkan Çelikcan, spor tesisleri yapmaya da önem verdiklerini belirterek, "7 yılda sayısız hizmete imza attık. Belediyemizin kısıtlı imkanlarını doğru yerlerde kullanarak ilçemizin çehresini değiştiriyoruz" şeklinde konuştu. Spor tesisleri konusunda AK Parti Milletvekili Şükrü Erdinç'in büyük desteklerinin olduğunu ifade eden Mahmut Çelikcan şöyle dedi: Daha önce PTT Evleri'ne 2, Sarıçam'a 1 ve Levent'e 1 adet olmak üzere 4 adet halı saha yapıldı. Doğankent, Solaklı, Çamlıbel ve Camili mahallelerindeki tesisler de hizmete açıldı. Çağırkanlı ve Akpınar Mahallesi spor tesislerinin de yapımı sürüyor. Bugüne kadar 10 adet spor tesisi kazandırdık. 3 spor tesisinin daha protokol anlaşmasını imzaladık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir’den dev hizmetler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN