Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MEDITOUR 2016 mersin’de başladı

Akdeniz ülkeleri arasında turizm hareketini artırmak adına bu yıl Mersin’de düzenlenen 7. Akdeniz Turizm Forumu MEDITOUR 2016’nın açılış töreni gerçekleştirildi

MEDITOUR 2016 mersin’de başladı

Akdeniz ülkeleri arasında turizm hareketini artırmak adına iki yılda bir Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (ASCAME) tarafından organize edilen ve bu yıl Mersin'de düzenlenen 7. Akdeniz Turizm Forumu MEDITOUR 2016'nın açılış töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "Mersinimiz Akdeniz'de tarihin derinliklerinden günümüze kadar uzanmış önemli bir cazibe merkezi. Böyle bir MEDITOUR buluşmasının kentimizde yapılıyor olmasından büyük bir memnuniyet duyuyoruz" dedi.

FOTOĞRAF SERGİSİ
Fotoğraf sergisinin de yer aldığı Akdeniz Turizm Forumu'nun açılışı, kokteyl eşliğinde yapıldı. Kentin doğal güzelliklerini ölümsüzleştiren fotoğraf sanatçıları Dr. Lütfi Altınsu, Mehmet Miras ve Mustafa Ercan'nın kuş, kelebek ve caretta caretta fotoğrafları açılışa renk kattı. Çok değerli misafirleri ağırladıklarını kaydeden Başkan Kocamaz, "Böyle bir etkinliğin Mersin'de yapılması için büyük gayretler gösteren değerli Mersin Ticaret ve Sanayi Odamıza, TURSAB'a huzurlarınız teşekkür ediyorum" dedi.

AYNI AİLENİN FERTLERİ
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut ise, "7. Akdeniz Turizm Forumu boyunca, özellikle fuar alanında, birçok etkinlikle katılımcı tüm ülke ve kentleri tanıyacağız. Aynı ailenin fertleri olarak bir birimizi daha iyi tanımak zorundayız. Gönüllerimiz bir birine yaklaşırsa, ardından ekonomik ilişkiler daha rahat gelecektir. Forumun Akdeniz'e refah, huzur, barış ve zenginlik getirmesini diliyorum" dedi. Turizm sektörünün sürdürülebilirliğini sağlamak adına gerçekleştirilen Akdeniz Turizm Forumu ile 3 gün boyunca konuklar Mersin'i ziyaret edecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MEDITOUR 2016 mersin’de başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN