Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti seçimlere hazır

Büyükşehir ile 15 ilçe belediyesini alacaklarının sözünü veren AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, “Tüm teşkilat mensuplarımız yarın seçim olacakmış gibi çalışıyor” dedi

Giriş Tarihi: 10.10.2016
Adana AK Parti seçimlere hazır
'da Yüreğir Kültür 'nde düzenlenen AK Parti 79'uncu İl Danışma Meclisi toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, FETÖ terör örgütünün hain kalkışmasına vurgu yaptı, "Adana teşkilatımız bu kalleşlere asla fırsat vermeyecek şekilde kenetlenmiş durumda" dedi. Yapılacak ilk seçimde Büyükşehir ile 15 ilçe belediyesini alacaklarının sözünü veren Başkan Fikret Yeni, "Her an seçim olacakmış gibi hazır ve dinamik bir teşkilata sahibiz. İlk yerel seçimde 15 ilçe belediyesi ile Büyükşehir Belediyesini kazanma sözünü veriyorum" dedi.

KARARLI DURUŞ
Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen 79'uncu İl Danışma Meclisi toplantısına katılan AK Parti Teşkilat Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ise, 15 Temmuz hain darbe girişimine göğüslerini siper eden teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, "Sizler 14 yıllık iktidar dönemimizde başarılı işlere imza atmış kadrolarsınız. Yolumuzu kesmek isteyenlere izin vermeyeceğiz. Kararlı duruşumuzu devam ettireceğiz" şeklinde konuştu.

CERRAH TİTİZLİĞİYLE
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş'a gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Fatih Mehmet Erkoç ile görüştü. FETÖ başta olmak üzere terör örgütlerine karşı mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirten Bakan Tüfenkci, "Hak hukuk çiğnemeden adalet terazisinden şaşmadan gerçekten bir cerrah titizliği ile FETÖ'cülerin hesap vermelerini sağlayacağız" dedi. Kahramanmaraşlı sanayici, işadamları ve sivil toplum temsilcileri ile de bir araya gelen Bakan Tüfenkci, Türkiye üzerine hesap yapan ve oyun kuranların 15 Temmuz darbe girişiminde FETÖ'yü kendine maşa seçerek kullanmaya kalktığını söyledi. Milletin inanç ve dirayeti ile bu oyunun bozulduğunu belirten Tüfenkci, "Bunun için başta Kahramanmaraşlılar olmak üzere bütün milletimize şükranlarımızı arz ediyoruz, teşekkür ediyoruz. O gece siz sokaklara çıkıp milli iradeye sahip çıkmasaydınız bu ülkeyi kimlere peşkeş çekeceklerini, nasıl bir iç savaş çıkartacaklarını tahmin bile edemezdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana AK Parti seçimlere hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN