Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En büyük yatırım Yüreğir’e

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilçeye yapılan şehir hastanesinin Adana ve Yüreğir’e yapılmış en büyük devlet yatırımı olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 29.10.2016
En büyük yatırım Yüreğir’e
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yavuzlar Mahallesi esnafının kahvaltı sofrasına konuk oldu. AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ile birlikte esnafın misafiri olan Çelikcan, "Başlattığımız yerinde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Kışla'da vatandaşlarımız konutlarına kavuştular. Yavuzlar Mahallemizde de 5,5 hektar alanda çalışmalarımız sürüyor. Sabır ve titiz bir çalışma gerektiriyor. O yüzden çalışmalar biraz uzun sürüyor" dedi.

EN BÜYÜK YATIRIM
Yüreğir'e yapılan şehir hastanesinin Adana ve Yüreğir'e yapılan en büyük devlet yatırımı olduğunu kaydeden Çelikcan, "Türkiye'nin üç��ncü büyük adliyesi, bölge istinaf mahkemesi Yüreğir'de. Yapılan kamu yatırımları ve devam ettirdiğimiz kentsel dönüşüm çalışmaları ilçemizin çehresini değiştirmeye başladı. Orman Fidanlığı alanına da içerisine çok değişik etkinliklerin yapılacağı büyük bir park yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bu alandan faydalanmasını sağlayacağız" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Çelikcan'ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirten Yavuzlar Mahallesi esnafı ve vatandaşlar Başkan Çelikcan'a teşekkür ettiler. Yüreğir'deki gelişmelerden memnun olduklarını belirten esnaf, "Yıllardır burada esnaflık yapıyoruz. Yüreğir'de bir hareketlilik başlaması bizleri mutlu ediyor. Bizleri kırmayıp davetimize katıldığınız için teşekkür ediyoruz'' dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En büyük yatırım Yüreğir’e
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN