Çelikcan: Her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz

Giriş Tarihi: 5.11.2016
Çelikcan: Her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz

Seyhan, Haydaroğlu, Akdeniz, Güneşli, Anadolu, Yamaçlı, Bahçelievler, Cumhuriyet mahallelerinin muhtarlarıyla buluşan Başkan Çelikcan, her mahalleye eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını söyledi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan muhtarlarla gruplar halinde görüşmeye devam ediyor. Muhtarların sorunlarını daha iyi dinlemek ve karşılıklı görüşmeleri daha sağlıklı sürdürmek amacıyla muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Başkan Çelikcan "Muhtarlarımız bizimle vatandaşlarımız arasında köprü oluyorlar. Bir grup muhtarımızla bir araya geldik. Bundan sonra da haftanın 2 gününün belli saatlerini muhtarlarımıza ayıracağız. Toplantılarımız çok verimli geçiyor" dedi.

AKSAMADAN YÜRÜYOR
Yapılan hizmetlerde hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit hizmet götürdüklerini belirten Başkan Çelikcan "Gücümüzü ve paramızı en doğru şekilde kullanarak halkımıza hizmet götürüyoruz. Adana'da en ucuz asfaltı biz yapıyoruz. Yaptığımız işler kamuoyuna açıktır. Bu yüzden bütün ihalelerimize çok sayıda müteahhit katılıyor. Çünkü planlamamızı düzgün yaparak hem işimizi iyi yapıyoruz, hem de esnafımızı mağdur etmiyoruz. İşlerimiz de aksamadan sürüyor" diye konuştu. Göreve geldiği günden bu yana 120 milyon lira yol harcaması ve 130 milyon lira borç ödemesi gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Çelikcan, "Yüreğir Belediyesi şu anda büyük bir borç sarmalından kurtarılmış durumda. Popülist davranıp borçları ödemeseydik şu anda iş yapamaz duruma gelmiş olurduk. Çok şükür bugün güçlü bir mali yapımız var. 115 tane yeni iş makinesi aldık. Araç filomuzun yüzde 95'ini yeniledik. 11 kültür evi, kültür merkezi, taziye evleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, spor sahaları sosyal ve kültürel çalışmalarla Yüreğir'i tanıştırdık" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çelikcan: Her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN