Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Huzur kenti algısına katkı sağlayacağız’

Muhtarlarla bir araya gelen Emniyet Müdürü Doğan İnci, “Kahramanmaraş’ın huzur kenti olmasında herkesin payı var. Biz de bu katkıyı artırmaya çalışacağız” dedi

Giriş Tarihi: 16.11.2016
‘Huzur kenti algısına katkı sağlayacağız’
Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, polis vatandaş ilişkilerini daha da yükseltmek, iletişimi geliştirmek ve halkın polisten beklentilerini en iyi şekil de karşılamak için teşkilatın her biriminin, 7/24 görev başında olduğunu söyledi. İnci, güvenlik hizmetlerinin etkin yapılabilmesi için toplumla iç içe ve topyekûn yürütülmesi amacı ile muhtarların emniyet mensupları ile irtibat halinde olmaları gerektiğini vurguladı.
Müdür yardımcısı ve şube müdürleriyle birlikte Doğukent Mahalle Muhtarlığı bahçesinde Dulkadiroğlu ilçesi mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Emniyet Müdürü Doğan İnci, muhtarlardan görev yaptıkları mahallelerdeki polisin çalışması ve beklentileriyle ilgili bilgi aldı. Mahalle muhtarları Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye görüş ve taleplerini iletti.
İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, muhtarlara şunları söyledi: Amacımız şehrimizdeki huzur ve güven ortamının devamını sağlamaktır. Kahramanmaraş huzurlu bir kenttir. Bu huzurun gerçekleşmesinde herkesin katkısı ve payı vardır. Muhtarlarımızın mahallelerinde güvenlikle alakalı olarak gördükleri sorunları, yaşadıkları sıkıntıları bize aktarmalarını, yaşanan sorunları birlikte çözüme kavuşturmak istiyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Huzur kenti algısına katkı sağlayacağız’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN