Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medya toplumda iletişimi sağlıyor

Giriş Tarihi: 17.11.2016
Medya toplumda iletişimi sağlıyor

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, “Toplumda iletişimi en sağlıklı tesis eden kurum basın kuruluşlarıdır” diye konuştu

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. MADO'da basın mensupları onuruna bir tanışma yemeği veren Vali Vahdettin Özkan, demokrasi ile yönetilen ülkelerde medyanın önemine dikkat çekip "15 Temmuz gecesi medyanın büyük bir demokrasi sınavını başarıyla vermiş olduğunu hepimiz gururla müşahede ettik" dedi.

TOPLUMUN TEMELİ
Toplantıya katılan yerel ve ulusal gazete ile ajans çalışanlarını dinleyerek sorularını alan Vali Vahdettin Özkan, "Bütün toplumun temel dinamiği iletişimdir. Bu kişilerin kendi aralarında, ailede, mahallede, sosyal toplumda her taraftar böyle, her sektörde böyledir. Bu iletişimi en sağlık şekilde tesis eden kurum da elbette ki basındır. Bu yönüyle de basın mensupları sadece kendi adlarına değil bütün toplumun hakkını hukukunu taşımak, kamu otoritesiyle toplum arasında köprü vazifesi görmektedir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medya toplumda iletişimi sağlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN